Smażony pstrąg “U Basi”

Odległość od osady: 1.4 km

Bar zlokalizowany w miejscowości Stara Rzeka, pod adresem Stara Rzeka 21. Przy samej rzece.

W smażalni tej zjesz na świeżym powietrzu m.in. smacznego, smażonego pstrąga z własnej hodowli. Co roku miejsce to cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ludzie lubią tu wracać. Niektórzy przyjeżdżają tu samochodami w jednym konkretnym celu : dobrze zjeść za nieduże pieniądze. Inni traktują to miejsce jako przystanek obowiązkowy w trakcie uczestnictwa w spływie kajakowym.

Właściciele mieszkają tuż obok, a w swojej ofercie mają również wypożyczalnię kajaków. Można też tutaj zakupić swojskie wędliny, wędzone pstrągi…Zapytaj Stefana co ma aktualnie w ofercie;)

Smażalnia działa w okresie od maja do końca września. W 2022 r. zajęła 3 miejsce w rankingu TOP 15 smażalni ryb w Kujawsko-Pomorskiem.

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Zobacz inne

Hotel “Evita”

W niedużej odległości od Osady znajduje się Evita Hotel & Spa, który posiada bogate zaplecze Spa i Wellnes; w tym duży basen hotelowy, jacuzzi, saunę

Tleń

Popularna od wielu lat miejscowość turystyczna Tleń co roku przyciąga masę turystów, zarówno tych jednodniowych jak i chcących pozostać na dłużej. Znajdziesz tutaj kilka restauracji,