PRAWDZIWA naturA w wysokim standardzie noclegowym.

Naszym gościom oferujemy noclegi w domkach  rekreacji indywidualnej na bardzo wysokim  poziomie z możliwością promocji regionu Borów Tucholskich. Naszym celem jest oferowanie miejsca wyjątkowego i niszowego, w którym przyjeżdżający z miast będą mogli odpocząć na łonie Kociewskiej natury, poznać uroki Borów Tucholskich i zaznać smaku prawdziwego życia bez pośpiechu, jednak w wysokim standardzie.

Nie zapominamy jednak o świecie zewnętrznym. Pragniemy odnaleźć balans pomiędzy światem pełnej cywilizacji oraz tym na odludziu. Zapewniamy bardzo dobre połączenie internetowe po to, aby umożliwić pracę czy naukę w formie online oraz kontakt ze światem zewnętrznym.

Pragniemy ułatwić gościom wypoczynek poprzez możliwość zakupu śniadań w formie koszy dostarczanych do domków o wybranej godzinie. Bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny umożliwi przygotowywanie również własnych posiłków, jeśli nikt nie będzie miał ochoty wybrać się do pobliskich restauracji czy przystani – do czego bardzo zachęcamy. Osobom dbającym o figurę czy zdrowie możemy polecić firmę, która oferuje pyszną dietę pudełkową. Wszystkie podstawowe zakupy można wykonać w pobliskiej miejscowości Osie, gdzie znajdują się takie sklepy jak : Biedronka, Dino, Lewiatan, Rossman i wiele innych.

NA TERENIE OSADY ZNAJduje się: TARAS, KUCHNIA LETNIA, SAUNA, PLAC ZABAW, MIEJSCE NA OGNISKO

IMG_8943

Taras

villa2.jpg

Kuchnia letnia

IMG_8935

Sauna

dan-gold-220226-unsplash.jpg

plac zabaw

dan-gold-220226-unsplash.jpg

Miejsce na ognisko

STANDARDOWE Wyposażenie domków

Dla zapewnienia jak największego komfortu zadbaliśmy o to, aby wyposażenie Naszych domków spełniło oczekiwania Naszych gości. 

Klimatyzacja

Ekspres

Szybki Internet

Suszarka

Telewizor

Zmywarka

Lodówka

szlafroki

Kominek

Taras

Ręczniki oraz podstawowe środki HIGIENY

Dobrze wyposażona kuchnia

atrakcje w pobliżu osady

Secjalnie dla Naszych Gości przygotowaliśmy listę miejsc w pobliżu naszej osady wraz z odległościami oraz możliwością nawigowania bezpośrednio do nich!

Hotel “Evita”

Odległość od osady: 7.8 km

Tleń

Odległość od osady: 8.8 km

Ścieżka ciszy

Pierwsza w Polsce ścieżka ciszy zaczyna się w Starej Rzece.

Plaża nad jeziorem Piaseczno

Niezwykły rezerwat przyrody o pierwszej klasie czystości wody.

Odległość od osady: 3.9 km

Przystań Stara Rzeka

Nowe miejsce na gastronomicznej mapie Starej Rzeki, które warto odwiedzić!

Odległość od osady: 1.3 km

Smażony pstrąg “U Basi”

Miejsce , w którym skosztujesz smacznego smażonego pstrąga na świeżym powietrzu!

Odległość od osady: 1.4 km

Spływy kajakowe

Rzeka Wda należy do jednych najpopularniejszych i najpiękniejszych szlaków kajakowych w Polsce. Ze względu na jej spokojny nurt, niewielką głębokość, liczne malownicze zakola oraz małą liczbę przeszkód, jest wybierana przez początkujących kajakarzy.

Odległość od osady: 1 km

Wdecki Park Krajobrazowy

Śpiew ptaków, plusk wody i szelest liści wita turystów we wschodniej części Borów Tucholskich. Tutaj pośród lasów, łąk i trzęsawisk ukrywa się w malowniczej dolinie Wda z licznymi dopływami.

Odległość od osady: 3 km